Einstein; „Wszyscy uważają, że czegoś nie da się zrobić . Aż przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da . I on to właśnie robi.

Kancelaria wykonuje spektrum usług dedykowanych indywidualnie każdemu klientowi: od powołania podmiotu oraz wszelkie  działania  skutecznie wspierające bieżące zarządzanie Firmą i jej rozwój poprzez kojarzenia biznesowe, przekształcenia, reorganizację, zmiany strategii, postępowania polepszające wyniki finansowe i pozycję na rynku aż do – w razie potrzeby – efektywnego opracowanie i  przeprowadzenia czynności naprawczych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną, doradczą biznesową, finansową, podatkową, notarialną, obsługę rachunkową, biegłego rewidenta, wyceny majątkowej, kuratora przedsiębiorstw, mediatora, merketingową i promocyjną, dotyczącą inwestowania wolnych środków, i inną.

Firma i jej zespół współpracowników / ekspertów

Firma działa od 2003 r Jej założycielka Grażyna Jaskuła, to absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu, prawnik i ekonomista, legislator, specjalista w zakresie zarządzania w tym w zarządzania przedsiębiorstwem w kryzysie, mediator, kurator przedsiębiorstw wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego.

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystywała m.in. w organach administracji centralnej, jako zarządzająca samodzielnie w zespole Restrukturyzacji PKO BP, jako Dyrektor Generalny Polskiego Banku Inwestycyjnego, wiceprezes Business Centre Club, jako Syndyk prowadzący upadłości likwidacyjne i układowe ( w tym ; Ratusz Wilanów, Norblin, przedsiębiorstwa budowlane, deweloperzy, firmy leasingowe, spółdzielnie mieszkaniowe itp.) doradca wszelkich podmiotów i stowarzyszeń, fundacji i innych instytucji  oraz współzarządzająca od ponad 18 lat  podmiotami gospodarczymi (kapitałowymi i osobowymi), 

Kancelaria współpracuje na stałe z zespołem profesjonalnych, doświadczonych praktyków:

 • Mariola Dąbrowska – radca prawny (wpis WA 2490) z ponad 30 letnią praktyką. Specjalista w dziedzinach: prywatyzacji, nadzoru właścicielskiego spółkach, likwidacji podmiotów, windykacji należności, obsługi procesów restrukturyzacyjnych, negocjacji z kontrahentami, zamówień publicznych.

  Współpracowała m.in. z Ministerstwem Kultury i Sztuki, PAP, Polsko Włoską Izbą Gospodarczą, PTE EPOKA S.A., BOŚ S.A., syndykami, samorządami.

  Na stałe współpracuje ze stołecznym Zarządem Rozbudowy Miasta, Business Centre Club , Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych,

 • Hanna Kapko – licencjonowany doradca restrukturyzacyjny, licencja numer 121
 • dr Jarosław Ciepał – rzeczoznawca majątkowy, biegły sądowy ,
 • Kancelaria Notarialna Jerzego Olszewskiego w Warszawie,
 • Kancelaria Notarialna Maciej Szczęsny, Grzegorz Sikora  w Piasecznie,
 • Czesław Zawłocki Biuro Biegłych Rewidentów – biegły, rewident,wpis na listę biegłych rewidentów   4 591, numer 59 na liście podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, specjalizuje się w badaniach  sprawozdań finansowych, planów przekształceń, konsultacje i ekspertyzy z zakresu rachunkowości. 
 • Anna Nowik – prowadzenie księgowości podmiotów gospodarczych, analiza finansów, posiada wpis na liście Ministerstwa Finansów,
 • Accuarius Consulting Sp. z o.o. – wspiera przedsiębiorstwa w rozwoju działalności zagranicznej. Świadczy kompleksowe usługi, odpowiednio dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki znajomości poszczególnych rynków w tym Ameryki Łacińskiej, i szerokim kontaktom z miejscowymi podmiotami, Acuarius zapewnia adekwatną informację, strategię działania, wyszukanie partnerów biznesowych, zorganizowanie działalność firmy za granicą , przygotowanie materiałów promocyjnych.
 • Witold Missala – doradca podatkowy, licencja 00609,
 • Miłosz Dorsz – ekspert ds. bezpieczeństwa & IT – absolwent WSOWZ we Wrocławiu i Politechniki Warszawskiej, uczestnik misji w rejonach konfliktów zbrojnych. Autor koncepcji zintegrowanego systemu bezpieczeństwa imprez masowych i aplikacji mobilnej APM a także licznych publikacji dot. bezpieczeństwa i zagrożeń,
 • Oficyna Wydawnicza Rynek Polski – wydawca miesięcznika anglojęzycznego POLISH MARKET, organizator kongresów i konferencji, twórca corocznego prestiżowego rankingu Perły Polskiej Gospodarki,
 • Agencja Ubezpieczeniowo – Finansowa Karol Latowski – Licencjonowany broker i doradca ubezpieczeniowy,
 • Maciej Zajkowski – mediator sądowy a także ekspert w dziedzinie rynku nieruchomości komercyjnych,
 • Stowarzyszenie Restrukturyzacji Przedsiębiorstw,
 • Firma Orange Events Katarzyna Skoczyńska – jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm eventowych, ceniona za bardzo wysoką jakość swoich usług i profesjonalizm.

Ponadto współpracujemy ze znanymi i wiarygodnymi specjalistami ze sfery marketingu, technik sprzedaży, pozyskiwania źródeł finansowania ( w tym leasingu), bezpieczeństwa biznesu